Home Štěňata Francouzských buldočků
Štěňata jsou připravena k odběru ve věku 9-10 týdnů, jsou očkovaná,odčervená s Eu pasem, identifikačním čipem, kupní smlouvou a rodokmenem.
Nezávazná návštěva je po domluvě možná.( 608260228 ) >>> Pro zvětšení klikněte na vybrané foto <<<
( Vrh " E " , narozený 02.04.2021 je již zadaný,příp.zájemce si mohu poznamenat jako náhradníky do 10.května ,kdyby se někdo rozmyslel a nesložil zálohu pro pevnou rezervaci.. )

Francouzský Buldoček

Enzo Ferrari TeamSoft (verk.n.D)

Prodaný
Pes
Fawn
 
 

Enrico Caruso TeamSoft (res.p.Š)

Rezervovaný
Pes
Fawn
 
 

Elvis Presley TeamSoft

Prodaný
Pes
Fawn
 
 

Elyseum TeamSoft

Prodaný
Pes
Fawn
 
 

E.T.TeamSoft (verk.n.D)

Prodaný
Pes
Fawn
 
 

" E " vrh

Rezervovaný
Fawn
 
           

V chovné stanici TeamSoft FCI se narodila nádherná štěňata francouzských buldočků v top kvalitě!

( viz v menu "Z vašich dopisů" )

Štěňata vyrůstají v stálém kontaktu s lidmi,jsou zvyklá na kočky,psi a děti. Před prodejem jsou veterinárně prohlédnuta,očkována a několikrát odčervena,opatřena Eu pasem,identifikačním čipem,rodokmenem FCI a kupní smlouvou. Pouze osobní odběr u nás,štěňata nevozíme ani neposíláme ! Je dobré,když se nový majitel seznámí se štěnětem v prostředí kde vyrůstá,neovlivněným stresem z přechodu k nové rodině,stejně tak když pozná rodiče,případně sourozence.Může si tak udělat vlastní úsudek o úrovni celého chovu.

Kontakt : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 608260228, 774260228 nebo kontaktní formulář, příp.WhatsApp..


Umožnění návštěvy pro nezávaznou prohlídku štěňat je samozřejmostí (od věku 6 týdnů ),stejně tak jako stálý poradenský servis. V případě zájmu volejte 00420608260228 nebo pište kontaktním formulářem pod každou fotografií štěněte. 

Skype Me™!

Welpen
Bei Snautz.de finden Sie Welpen und Hunde.