Home Garance

Garance

Garance pro štěně z naší chovné stanice se vztahuje na vrozené nebo dědičné vady po dobu jednoho roku. Pokud k takové situaci dojde,má majitel štěněte následující možnosti :

1.Vrátit štěně a požadovat nové

2.Požadovat proplacení veterinární péče až do výše poloviny ceny štěněte.O dalším je možné se dohodnout.

Podmínkou je,aby štěně bylo ošetřováno u licencovaného veterináře,aby do tří dnů byla dodána diagnóza,plán léčby,prognóza a odhad celkových nákladů.

Chovatel štěněte si vyhrazuje právo přezkoumání výše uvedených dokladů vlastním veterinářem,příp. požadovat svěřit štěně do péče jím doporučeného veterináře.

Tato garance je nepřenosná.

======================================================================================================

Zasady pro zakoupeni stenete.

Udelejte si vzdy cas na navstevu u chovatele.Vzdyt se rozhodujete o novem clenu rodiny! Seriozni chovatel vas vzdy pozve na navstevu.Vyuzijte toho,muzete poznat rodiče stenat,sourozence a v neposledni rade i vami vybrane stene v prostredi,ve kterem vyrusta a neni stresovano dopravou ani cizim prostredim.

Nedivte se ale,ze vas zkuseny chovatel nepusti kvuli moznemu zdravotnimu riziku na prohlidku stenat pred 4.tydnem zivota stenat.To musite akceptovat.

Seriozni chovatel chova maximalne dve rasy.

Chovne zarizeni musi byt ciste,bez zapachu.Prohlednete si prostory ,vyhrazene pro stenata.Je prostor vyhrazeny stenatum cisty,svetly,dobre vetratelny?Maji stenata dost hracek?

Stene v den odberu prebirejte zasadne u chovatele. Zasilani ,prodej z kufru auta a podobne jednoznacne vypovida o neserioznim chovateli.Spravny chovatel si s vami popovida o steneti,o rase a vysvetli,com je nutne pro prvni dny stenete v nove rodine.A to i zkusenym chovatelum psu,protože on mluvi o urcite rase,o urcitem steneti a vi ze to je jeho povinost.

Zajimejte se o datum narozeni stenete.Stene pred 8.tydnem zivota by nemelo byt prodavano..Seriozni chovatel vam prenecha stene ve veku 9-10 tydnu.

Stene by melo byt nekolikrat odcervene,mit zakladni ockovani a ockovaci prukaz nebo eu-pass.Na prani by melo byt stene ocipovane identifikacnim cipem.

Další samozrejmosti u seriozniho chovatele je predani kupni smlouvy,ktera by mela minimálne obsahova:

Jmeno a adresu a dalsi kontakty na chovatele.

Rasu,pohlavi,datum narození,barvu a přip.cislo Identifikacniho cipu stenete.

Cenu stenete.

Datum prevzeti stenete


 
Skype Me™!

Welpen
Bei Snautz.de finden Sie Welpen und Hunde.